Seminar: kansen in digitaal textiel
24 november in de zaal van Piet Hein Eek, Eindhoven
Digitale textielprint ontwikkelt zich in rap tempo. Razendsnelle productie in kleine oplagen maakt het mogelijk om klanten unieke dessins aan te bieden. Dat biedt kansen voor interieur- en modeontwerpers, stylisten, merken en retailers!
Uitverkocht! Er komt een vervolg!
credits: Stylink.Studio
Op 24 november a.s. organiseert SignPro een seminar over de kansen in de digitale textielmarkt. Doel is de inzichten en ervaringen van de verschillende schakels bij elkaar te brengen: de samenwerking tussen designers en productiebedrijven en tussen designers en retailers of uitbaters van webshops. Dat vraagt om een kijkje in elkanders keuken - en dat kan op dit seminar.
credits: Rachel Parker; Time Travel collectie van Autre Choix
Programma (wordt nog aangevuld)
- Opening met overzicht van uiteenlopende toepassingen van digitaal textiel zoals voor reclame, decoratie, interieur en mode.
- Onderscheid jezelf met digitaal textiel voor fashion door Emily Hermans van fashion brand MLY
- Parallel-sessies
Design
Met onder meer Stylink-hoofdredacteur Anna Borsboom over hoe je je presenteert in het digitale tijdperk en Jos Bastiaans van Unlimited Fabrics over stoffen voor alle toepassingen.
Productie
Met onder meer Mark van der Beken van Gerber Technology over digitaal afwerken van textiel en Hans Klarenbeek van Durst over inkten. - De digitale voorbereiding en voorspelbaar kleurgebruik door Bart van Tigchelt van ColorPassport
- Trends in dessin door Stylink-hoofdredacteur Anna Borsboom
- Afsluitende discussie over de driehoeksverhouding tussen designers, retailers en klanten in het digitale tijdperk
- Borrel en buffet
Praktisch
- Dinsdag 24 november, van 13:00 tot 19:30 uur
- Locatie: de zaal van Piet Hein Eek, Halvemaanstraat 30, 5651 BP Eindhoven
- Prijs: € 75, voor lezers van Stylink € 50. Prijs is inclusief drankjes en buffet.
- UITVERKOCHT! FULLY BOOKED! ER KOMT EEN VERVOLG!
- Als je je aanmeldt vóór 17 november maak je kans op een gedrukte stof naar eigen ontwerp. Leuk, toch?
credits: Trimble Chair via Allan Knight; Arlo Sofa by Anthropologie, foto van Mel Yates
credits: antonio marras via vogue.it; Elly Jin-Li Pan, Spirited Away; Emanuel Ungaro via vogue.com
credits: Rachel Parker, Laura Slater, Sophie Dryden
credits: Alexander McQueen via taschen.com; Peter Pilotto via vogue.com; Clover Canyon via wgsn.tumblr.com