Skip to content
stylink

nieuwsbrief

schrijf je in!
aanmelden   afmelden   
algemeen
bedrijven   

etalagesnaphots

01 01 01 klusstatief

Stylink.nl bij Kate, Frame en Fashion2People

Monday 12 January 2009

Stylink.nl is niet alleen online zichtbaar - ook zoeven we naar heel wat events en shows om onze contacten in de creatieve industrie op peil te houden. Het afgelopen weekend togen we naar de nieuwe expo van illustrator Kate van Harreveld, de opening van de nieuwe (prachtige!) kantoorlocatie van het ultra interieurmagazine Frame en de lanceringshow van Fashion2People, een commercieel initiatief van modestudenten. Get inspired!

door: Wils van de Ven, hoofdredacteur

# Expositie: Kate van Harreveld

Opening van illustrator Kate met vooral nieuw werk in galerie Cocq Art Exposure. We (Equiline van Dooren, fotostylist bij House of Orange en ik) kletsen met bekenden. Zoals Steven Dahlberg van StylingClinics (met feloranje schoenen!) en Angélique Hoorn van het gelijknamige stylingagency. Ook modestylist Laura Luchtman lopen we tegen het lijf (een baan gekregen via stylink.nl, binnenkort verslag…)


Solitude II

Dan het werk: vaak licht verontrustend met - zoals de flyer al voorspelde – “een sfeer van naderend onheil”. Prachtige tekeningen, opgebouwd met verschillende technieken, van deze prof die ook illustraties verzorgt in verschillende (nationale) tijdschriften.

Expo te zien tot donderdag 5 februari 2009.
Locatie: Ceintuurbaan 65 hs
Openingstijden: maandag t/m vrijdag 10.00 – 18.00, zaterdag op afspraak, zondag dicht

» site galerie
» etalage Kate


# Housewarming: Frame relocated

Schijnbaar zijn ze lang op zoek geweest naar een passende nieuwe werklocatie, het team van Frame Magazine. Die hebben ze gevonden aan de Laan der Hesperiden, in Amsterdam-Zuid, op steenworp van het Olympisch Stadion. Best interessant metselwerk aan de buitenkant, maar vooral de inrichting is om jaloers van te worden.

Helaas geen foto's dus een beschrijving: opvallend zijn de vergaderkamer opgetrokken uit roze glas, het kekstrakke zwarte meubilair, de mooie Frame-wandprints en een zitje dat een afscheiding heeft van koperen kettingen. Met grote klemmen vormen issues van het magazine de wandbekleding. Een internationaal blad vereist allure. Da’s gelukt.

We lopen product- en textielvormgever Hanneke Kamphuis met collega tegen het lijf, beiden docent bij Stylingacademie Artemis. Ze zijn ook freelance contentleveranciers voor het Mag. Een bierfles met draaidop verder spreken met de enthousiaste Jeanne Tan, werkzaam voor onze digitale concollega Design.nl. Dat wordt vast & hopelijk een vervolggesprek…

Toffe muziek, fijne hapjes, prettig publiek, prachtige inrichting; Frame kan terugkijken op een – voor deze bezoeker – geslaagde housewarming. Congratz.


# Studenteninitiatief: Fashion2People

De redactie ontvangt van nieuwe redacteur Carl Kerchmar een tip: in Amsterdamse disco Bitterzoet presenteert het jonge bedrijf Fashion2People zichzelf met modeshow & party. Doel van het bedrijfje: ondersteunen van modisch talent bij promotie, sales, exploitatie.

Bij de entree treffen we onverwachts Andrea Wiegman die begeleider van het project is. Want wat blijkt? Deze show & party zijn onderdeel van een studie aan de Hogeschool van Amsterdam (minor Ondernemerschap) en de HES; de studentengroep is van plan om het bedrijf daadwerkelijk te positioneren en op te bouwen. Niet eenvoudig, in deze tijd, met de complexiteit van fashion sales.

Andrea + een van de startende ondernemers

Maar goed - wat schoonheidsfoutjes daargelaten (geharrewar over de perslijst en de generale repetitie bij binnenloop) is het een geslaagde lancering van labels, waarbij D’ressed opviel door de commerciële draagbaarheid. Door het enthousiasme en de betrokkenheid van het team, de vrijwilligers en modellen hoop je dat dit initiatief – ook een brug tussen creatieven en de markt – maar een groot succes mag worden.

Hier een foto-impressie, alle beeld van de hand van Ralf Mitsch/hollandsgebirge.com (inmiddels met portfolio op stylink.nl!). Enjoy…

» site Fashion2People

…keep in tune, stylink.nl keeps u posted

Bookmark op:  
Reacties (6)add comment
leve de hoofdstad?
geschreven door de provinciaal , 12-01-2009 19:26

Leuk, zoveel verschillende activiteiten die jullie bezoeken. Maar komen jullie Amsterdam wel eens uit??? Ook in "de provincie" valt best wat te beleven!


regionale correspondenten!
geschreven door Wils van de Ven , 13-01-2009 10:22

Beste provinciaal (zelf zou ik je zo nooit willen en durven noemen ;-),

Je hebt volkomen gelijk. Daarom meteen hierbij een uitnodiging aan stylisten en creatieven uit Noord, Zuid, West en Oost en de grote steden met een vlotte pen om correspondent te worden.

Wat? Nou, ankeilers over evenementen en tentoonstellingen, verslagen, regionaal gebonden artikelen, dat soort zaken. Het weblog staat open voor professionals op stylink.nl; vrijwillige redactieleden (voor de meer journalistieke content) hierbij de uitnodiging te mailen: Dit e-mail adres is beschermd door spambots, je hebt Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

Hopelijk meld ook jij je aan? ;-)




superduper show in Arnhem!
geschreven door Equiline , 13-01-2009 11:16

23 jan as. is er in Arnhem een fashionshow, opening new store, dj's Scintilla en Djuztin, kortom one big happening!! Echter wel op uitnodiging, meer info: www.super-duper.nl


Superdupersupertip...verslag?
geschreven door Wils van de Ven , 13-01-2009 11:43

Hoi Equiline,

Leuke tip!
Schrijf je (of iemand anders) een verslag voor stylink.nl...?
;-)




Wie was de beste ontwerper?
geschreven door Kim , 14-01-2009 09:39

Sofia Karina!!


leuke ervaring!
geschreven door sofia karina , 17-01-2009 17:08

Dank aan Fashion2people voor deze fantastische ervaring!

check voor mailinglist: www.sofiakarina.nl




Geef een reactie
smaller | bigger
password
 

busy
 
< Vorige   Volgende >

advertenties