Skip to content
stylink

nieuwsbrief

schrijf je in!
aanmelden   afmelden   
algemeen
bedrijven   

etalagesnaphots

11 14 06 7

Stap 2: de productie van kruk Tess

door NU interieur|ontwerp  etalage van NU interieur|ontwerp   
Friday 07 August 2009

Van ontwerp naar product tot collectie. Wat komt daar allemaal niet bij kijken? Nu interieur|ontwerp introduceert kruk Tess en vertelt over de weg die zij bewandelen naar de Woonbeurs 2009. Daar zullen zij in hun stand op het NL designgedeelte onder andere kruk Tess presenteren aan het grote publiek. Nu is het tijd voor de volgende stap: de productie!

Inmiddels hebben we stap 2 genomen en zijn belangrijke productieknopen doorgehakt.

Veel ervaringsdeskundigen vertellen hun ups en downs met de productie van meubels. Deze informatie nemen we ter harte en wegen de verschillende mogelijkheden af. We beginnen met de vraag of de productie in het buitenland of in Nederland  zal plaatsvinden. Na bestudering van de voor- en nadelen kiezen wij voor productie in Nederland. De continue kwaliteit van de producten, de korte lijnen in communicatie en de korte levertijd zijn voor ons doorslaggevend.

Wij praten met verschillende fabrikanten in Nederland en zijn aangenaam verrast over zoveel vakmanschap in ons eigen land. Het is lastig om een geschikte partij uit te kiezen om de samenwerking mee aan te gaan.

Het ontwerp wordt ook nog eens kritisch bekeken. Wij besluiten volledig voor duurzame kwaliteit te gaan en ons ontwerp in massief eiken te laten uitvoeren. Wij krijgen de beste reacties op de gelakte versie in wit en zwart. Ook de basis van de gelakte versie zal van eiken zijn. Klanten krijgen op deze manier een hoogwaardig product met nog meer mogelijkheden.

Verder gaat de promotie van de kruk door. Kruk Tess is opgenomen in de beursgids van de Woonbeurs 2009. Met een oplage van 762.000 hopen wij de aandacht van de bezoekers van de beurs te trekken.

De volgende stappen voor de introductie zijn de puntjes op de i. Hoe zal kruk Tess verpakt gaan worden? Het ontwerp van de beursstand vraagt de nodige aandacht. En hoe gaan we de kruk verkopen na de Woonbeurs? We spreken daarover met verschillende partijen die interesse hebben. 

Hoe het verder zal gaan? Wij houden jullie graag op de hoogte tot aan de Woonbeurs via dit weblog!

» Stap 1 van kruk Tess

Kruk Tess is te bestellen bij BijzonderMOOI.nl

Bookmark op:  
Reacties (0)add comment

Geef een reactie
smaller | bigger
password
 

busy
 
< Vorige   Volgende >

advertenties